logo

ul. Pradnicka 50 A, 31-202 Kraków

GODZINY OTWARCIA: pon. - czw. od 800 do 2000, pt. 700 do 1900

telefon (12) 632- 70-27 telefon 503-405-366

koperta rej@maszachaba.com.pl @eRejestracja

Dla pracodawców

Informacja dla Pracodawców Kraków

Skierowanie: Wystawiane jest przez pracodawcę. Analogicznie studenci otrzymują je od władz uczelni a kursanci od swojej szkoły nauki jazdy. Uwzględnia stanowisko pracy, czynniki szkodliwe i inne zagrożenia. Określają one jakie badania musi zrobić pacjent i do jakich specjalistów powinien się udać. Wzór poniżej.

 

kliknij aby pobrać wzór dokumentu - Skierowanie na badanie profilaktyczne Kraków

kliknij aby pobrać wzór dokumentu - Wniosek o objęcie opieką zdrowotną

 

Informacja dla pracodawców

 

Badania dla kierowców

badania dla kierowcow


Badania kierowców Kraków - W naszej poradni mamy możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań, które są konieczne do wydania zaświadczenia (brak przeciwwskazań zdrowotnych) do prowadzenia pojazdu silnikowego. Badamy zarówno kierowców indywidualnych jak i zawodowych. Oferujemy załatwienie wszystkich formalności w czasie jednej wizyty. Dodatkowo współpracujemy z ośrodkami szkolenia kierowców w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Badania psychotechnicze

badania psychotechniczne
Badania psychotechniczne Kraków -  Są niezbędne w celu uzyskania zdolności do pracy lub zakwalifikowania na konkretne stanowisko. Mogą być badaniami uzupełniającymi do innych badań medycznych. Sprawdzają osobowość pacjenta a także jego umiejętność logicznego myślenia. Mają również na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.